چاپ دیجیتال پیشروگرافیک در سال 1381 با هدف فعالیت در زمینه طراحی گرافیک وخدمات چاپ دیجیتال و تبلیغات محیطی و نمایشگاهی تأسیس گردید.این شرکت با دراختیارگرفتن جدیدترین دستگاههای چاپ دیجیتال و انجام خدمات تکمیلی به سرعت مورد توجه و عنایت خاص همکاران طراح و کانونهای تبلیغاتی وسایر شرکتهاقرار گرفت.

در سال 1382 این شرکت با نصب دستگاه چاپ دیجیتالXEROX DC 6060 موفق شد گام بلندی در جهت رشد و توسعه چاپ دیجیتال بعنوان مکمل چاپ افست برداشته و در زمینه چاپ از کارت ویزیت تا چاپ بروشورکاتالوگ،مجلات،کارت دعوت و... بدون محدودیت تیراژ و حتی یک نسخه،که امکان چاپ افست فراهم نیست،درسریعترین زمان ممکن فعالیت گسترده ای را آغاز نمود.

شرکت پیشروگرافیک با بخدمت گرفتن جدیدترین دستگاههای خدمات تکمیلی شامل برش دیجیتال،خط زن برقی و پرفراژو انواع صحافی (چسب گرم،فنردوبل،مفتول) در یک مجموعه آماده ارائه سریعترین خدمات چاپی و تکمیلی می باشد.

چاپ دیجیتال پیشروگرافیک در زمینه چاپ پوسترهای نمایشگاهی نیز با در اختیارگرفتن دو دستگاه پلاترCanon W8400 6 رنگ Canon ipf 8000 12 رنگ و دستگاه لمینیتور آماده ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی همراه با ارائه جدیدترین استندهای نمایشگاهی و شاسی در ابعاد و ضخامتهای متنوع می باشد.

چاپ دیجیتال پیشروگرافیک در سال 1386 با نصب اولین دستگاه چاپ دیجیتال XEROX DC 8000 درایران همراه با ریپ قدرتمند creo با امکان مدیریت رنگ و با سرعت 80 برگ در دقیقه توانست بالاترین سرعت و کیفیت را در زمینه چاپ دیجیتال به مشتریان ارائه نماید.

شرکت پیشروگرافیک در سال 1388 با عضویت در انجمن چاپ دیجیتال ایران و طی مراحل قانونی و فنی موفق به کسب مجوز تأسیس چاپخانه دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردیده و

به چاپخانه دیجیتال پیشروگرافیک تغییر نام یافت

چاپخانه دیجیتال پیشروگرافیک درسال های بعد با افزایش مساحت چاپخانه ونصب دستگاههای جدیداز جمله 2 دستگاه پلاتر

mutoh ودستگاه زیراکس 550 ودستگاه سلفون کش اتومات و خط تا وپرفراژ اتومات  سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارد.

 

آدرس : خیابان دکتر بهشتی ، میدان تختی ، شماره 258 طبقه اول واحد 1

شماره تماس : 88505292 – 88514450 شماره فکس : 88515987

آدرس پست الکترونیکی pishrographic[AT]yahoo[DOT]com